Шановні учні! 91 школа за підтримки благодійного фонду “Хоуп Череті” разом з української IT компанії EPAM Ukraine оголошує конкурс для учнів 1-11 класів, що відбудеться з 10 по 26 травня. Учасники можуть поборотися за право виграти ноутбук у кожній з представлених  номінацій та інші цінні подарунки.

Терміни проведення

Реєстрація та здача робіт: 10-19 травня. (Реєстрація можлива за наявності учнівського облікового запису в шкільній системі Google Workspace for Education)

Відкрите голосування: 22-25 травня (У голосуванні зможуть узяти участь учні та вчителі школи, голосування буде відбуватися виключно зі шкільних акаунтів)

Нагородження переможців: 26 травня

Номінації:

1-4 клас – Для участі в конкурсі учасники можуть, використовуючи всі можливі програмні засоби (растрові або векторні графічні редактори), створити плакат чи малюнок на тему: “Щоб завжди був світ прекрасний”. Виконання робіт допускається на будь-якому пристрої (ноутбук, телефон, планшет  тощо). Обсяг виконаної роботи повинен відповідати стандартам формату А1, А2, А3, А4. Орієнтація плакату – книжкова або альбомна. 

5-8 клас – Для участі в конкурсі учасники повинні відзняти відео на тему: “Реклама навчального закладу – спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №91 з поглибленим вивченням інформатики Шевченківського району м. Києва”. Тривалість відео не більше 5 хв. Розширення відео не менше 720р. Розмір файлу не повинен перевищувати 10 ГБ. Відео повинно бути горизонтальним.

9-11 клас – Створення стартап-ідеї на тему: “Мобільний додаток “easy life”. Результатом роботи повинен бути постер, в якому потрібно чітко відобразити мету роботи, основні ідеї, що будуть реалізовуватись, ескіз майбутнього додатку та його переваги.

Увага! Кожен учень може подати лише 1 роботу. Реєстрація відбувається виключно за наявності готового проекту. Участь у конкурсі можуть взяти учні як очної,  так і дистанційної форми навчання.

Посилання для реєстрації та голосування буде опубліковане:

Дані про конкурс будуть оновлюватись. 

Всім учасникам бажаємо успіху!