Міжнародний проєкт #MakeEducationNotWar
Тема зустрічі: Як я заощаджую ресурси!
П’ята зустріч з 8-ми.

В зустрічі брали участь учні 8-б, 6-А класів, та учні інших українських шкіл, які зараз знаходяться за кордоном та в інших регіонах України.

💚Попередні зустрічі вже вплинули на учасників. Вони почали вимикали прилади з розеток, сортувати сміття і зменшувати його кількість.

💦На цій зустрічі акцентувались на воді. Сльозинка на щоці Землі, яка насправді займає 70% Земної поверхні!

🤷‍♀️Цифри, цифри. Ніби великі, але не чіпляє.

🤪До тих пір, поки не візуалізували. І тут стався ВАУ-ефект🧐

🚿За 5 хвилин душу витікає 200 л води 😳(одинадцять 18-л бутлів)
🚽Щоб злити в туалеті, або почистити зуби не виключаючи кран, потрібно 8 л води 🤨 (1,5+ п‘ятилітрових пляшок)
🚰Дихаючи, людина втрачає склянку води в день 🤯 (250 мл)

Воістину! Візуалізація творить магію!

💎Тепер на воду учасники будуть дивитись з повагою і навіть острахом. Вона ОЖИЛА в їх очах і набрала глибокого сенсу!

💡Склали план заощадження водних ресурсів. Гарна ідея – збирати дощову воду для поливу.

🎁 Приз за цікавий подарунок, який заощаджує ресурси і оберігає екологію – дозатор-піноутворювач для рідкого мила, в якому контейнер наповнюється милом тільки на чверть, решта – вода. Таким чином значно зменшується витрата мила, тим самим і кошти заощаджуються і у воду потрапляє менше фосфатів, які її забруднюють.
☝️Приблизно 1️⃣ ст.ложка рідкого мила в місяць на одну особу якщо митись раз у день щодня.