В період з 07.11 по 28.11 в школі були проведені заходи в рамках “Місячника підприємництва”. Упродовж цього часу здобувачі освіти як в онлайн, так і в офлайн форматі відвідали різні підприємства, музей, тренінг та майстер-класи, з яких почерпнули масу корисної інформації. Під час лекції, бесід та тренінгів обговорювали важливі моменти підприємницької діяльності та фінансової грамотності, які стануть у нагоді в майбутньому