Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці — незламні та продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії, громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2022 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Цього року «World Cleanup Day» для учнівської та студентської молоді проводиться 17 вересня 2022 року спільно з мільйонами людей по всьому світу, які вийдуть заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Організаторами акції виступає Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World», Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World» за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Українського державного центру позашкільної освіти, Київської міської державної адміністрації, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.

Спеціалізована школа №91 з поглибленим вивченням інформатики Шевченківського району міста Києва приєднується до Всесвітнього дня прибирання! В рамках акції, враховуючи війну та карантинні обмеження, плануються наступні заходи:
– цифрове прибирання letsdoitukraine.org/digitalcleanup;
– колективне прибирання на території навчального закладу;
– проведення уроку практичного застосування знань, навичок та вмінь на тему: “За життя без сміття! “