Педагогічний колектив СШ 91 продовжує жити і працювати в умовах воєнного стану. Першими ще з 7 березня відновили дистанційне онлайн- навчання та спілкування зі своїми учнями вчителі початкової школи. Вже з 14 березня цю естафету підхопили, по можливості, вчителі 5-11 класів, керівники гуртків. І сьогодні, 28 березня, відбулось відновлення освітнього процесу онлайн в повному обсязі. Попри складнощі з безперебійним інтернетом, різні умови проживання, місцезнаходження учнів та вчителів в різних куточках нашої Неньки – України, країн Європи та США, сьогодні в ефір вийшли всі педагоги та 61% учнів школи.Віримо, що кожного наступного дня цей процент буде збільшуватися, адже дистанційне навчання під час війни- це не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги дітей.
Віримо в Перемогу! Все буде Україна!