4 лютого учні 11-го класу розпочали реєстрацію для участі у основній сесії ЗНО- 2022. Майбутні випускники вибрали чотири предмети для проходження ДПА  і позначили, чи бажають вони отримати з них результат за шкалою 100‒200 балів. Бажаємо їм успіхів!

Від Admin