100 днів у 1-му класі
10 грудня для учнів 1-а і 1- б класів відбулося традиційне свято – “100 днів у школі”.
І хоч карантинні обмеження вносять свої корективи, вчителі і діти сказали “Святу – бути!”
І так як кожна дитина особлива, так і наші свята щороку відрізняються, хоч і зберігають загальну традицію.
Цьогоріч свято пройшло під гаслом “100 днів серед друзів”. Учні мали тематичні квестові завдання, в яких продемонстрували, що вони навчились за перших 100 днів у школі, а в актовій залі продемонстрували свою майстерність вихованці танцювальної студії “Асорті”. Наостанок діти отримали символічні медалі дружби і святкові торти.
П.с. відео зі свята буде незабаром…










