Гідність та свобода – це не те, що можна подарувати, це ті якості окремої людини і цілого народу, які не можна відібрати!
Гідність та свобода – це якості українського народу, які допомагали нам крізь століття підійматись з колін, розправляти плечі і сміливим поглядом дивитись в майбутнє! Це те, без чого український народ не зміг би витримати історичні випробування і, все ж таки, втілити мрію поколінь про власну вільну соборну і суверенну державу.

Сьогодні, у переддень свята Гідності та Свободи вчителі школи разом зі своїми учнями провели тематичні уроки і виховні години, на яких згадали сторінки української історії, її героїв, а також подискутували на тему гідності і свободи.
Діти висловлювали свої думки і бачення щодо понять “честь”, “гідність”, “свобода”,”воля” та необхідність культивувати в собі ці якості для того, щоб стати свідомими громадянами вільної України.