
Увага! Шановні батьки та учні !
Відповідно до пункту 5 протоколу №68 від 28.10.2021 року Постійної комісії з питань ТЕБ та НС та згідно з наказом по СШ № 91 від 29.10.2021 № 220 «Про закінчення канікул та перехід на дистанційну форму навчання у зв’язку із встановленням «червоного рівня» епідеміологічної небезпеки та режим роботи закладу освіти з 01 листопада 2021 року» з 01 листопада 2021 року заклад освіти запроваджує дистанційну форму навчання для учні 1-11 класів.
Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.
Освітній процес буде здійснюватись у on-line режимі у варіанті синхронного та асинхронного режиму до очного розкладу уроків та дзвінків з початком уроків о 8.30
з використанням:
- Для 1-4 класів Е-журналу та платформи ZOOM
- Для 5-11 класів платформи GoogleClassroom з використанням G-suit for education
Розклад уроків
Розклад дзвінків
1-й урок 8:30 – 9:15
2-й урок 9:25 – 10:10
3-й урок 10:25 – 11:10
4-й урок 11:20 – 12:05
5-й урок 12:25 – 13:10
6-й урок 13:20 – 14:05
7-й урок 14:20 – 15:05
