Напередодні Дня Захисника України та Дня козацтва, 13 жовтня 2021 року у спеціалізованій школі #91 з поглибленим вивченням інформатики відбувся урочистий захід “Мужність і відвага України крізь покоління” – зустріч із воїнами та добровольцями АТО, ветеранами Афганської війни і волонтерами.
До актової зали школи, де була розміщена фотоекспозиція, завітали: Гончаренко Микола Миколайович, Голова спілки ветеранів Афганістану Шевченківського району та Сюрха Олександр Васильович, Голова спілки ветеранів Афганістану Солом’янського району, які є волонтерами АТО; Фарінок Володимир Леонідович, доброволець АТО з 2015 року; капітан Національної гвардії України, воїн АТО Онищенко Кирило та вчитель нашої школи, воїн АТО Минюк Віталій Олександрович.
Учнівські лідери підготували культурно-освітню програму заходу, в якій дослідили хронологію свята 14 жовтня для України, а також відмітили важливість дня нашої держави таких людей, як її захисники.
Юні янголятка (учениці початкової школи) запалили символічну свічку пам’яті по всім захисникам України, які в різні часи полягли за неї і квітами подякували присутнім воїнам.
Тож захід пройшов в атмосфері вдячності захисникам і віри в те, що в Україні запанує мир.