28 вересня 2021 року Президент шкільного самоврядування Макар Покотило і кандидат у юні посли миру Артем Адаменко взяли участь у конференції VIII Всесвітній конгрес “Юні посли миру”, який відбувся онлайн із залученням шкіл-партнерів Києва та всієї України, а також юних послів миру від Південної Кореї, Японії, Іспанії та інших країн.
Хлопці виступили доповідачами у двох секціях: “Проблеми та виклики миру у 21 столітті” (Макар) та “Карта миротворчих справ” (Артем).
Діти поділились своїм баченням проблеми та шляхами їх вирішення, послухали думки однолітків і долучились до спільної справи.
Але ми продовжуємо наголошувати на тому, що мир в душі, в сім’ї, в школі, в державі і в світі варто будувати кожного дня, адже маленькими справами і кроками можна пройти велику дорогу і досягнути своєї мети!