Відповідно по Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 №35 вся територія України переходить до “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 23 вересня 2021 року.
У зв’язку з цим відбуваються зміни в організації освітнього процесу, а саме:
✓відбувається розмежування шкільних дзвінків для різних вікових груп, з метою зменшення контактів між різними групами дітей;
✓учні кожного класу закріплюються за окремим кабінетом, а в кабінетах спільного користування проводиться прибирання та провітрювання після кожного класу;
✓ заходи, які передбачають об’єднання класів (змагання тощо) скасовуються.

Шановні учні, вчителі, батьки, просимо з порозумінням поставитись до змін в освітній процес!

На сьогодні в школі колектив вакцинований на 86%, з них педагоги – на 92%, що дозволяє здійснювати освітню діяльність очно в умовах карантинних обмежень “жовтої” зони.
Тому, слідкуємо за самопочуттям, вдягаємось відповідно до погодніх умов, миємо руки, міряємо температуру, бережемо моральне, психічне і фізичне здоров’я!
З побажаннями на порозуміння, адміністрація школи.