21 вересня увесь світ та Україна відзначає День Миру.

Учні та вчителі школи активно долучились до заходів для відзначення такої важливої дефініції для людського суспільства, адже мир – це саме те, що потрібно кожній людині,.кожній державі і нашій планеті.

Нам усім потрібен мир в душі, мир у сім’ї та родині, мир у школі та у дворі, мир у державі та в суспільстві, мир в кожній точці планети Земля.

Розпочали відзначення Дня Миру із участі у VIII Всеукраїнському конкурсі “Юні посли миру”,.на якому делегація з учнів 7-Б класу та учнівського самоврядування долучились до акції “Дзвони миру”.

Далі діти разом із вчителями і класними керівниками провели п’ятихвилинки, класні години і ігри, присвячені поняттям “мир”.

Потім учні-амбасадори миру із 7-Б класу зачитали представникам від кожного класу школи “Меморандум Миру учнів 91-ї школи” та в урочистій обстановці передали копії меморандуму до кожного класу.

Також діти мали можливість поспілкуватись із бібліотекарями на тему літератури для дітей про мир і на останок, діти виготовили свої плакати візуалізації на тему миру.

Тож таким насиченим і активним був Всесвітній день Миру, але ми беремо за правило жити в мирі і поширювати ідеї Дороги миру, які діти самі визначили у меморандумі миру.