Під час проведення “Інженерного тижня” вчителі природничих наук, математики, фізики та інформатики проводили цікаві досліди на уроках та в позаурочний час, на яких учні мали можливість застосувати набуті знання на практиці.
Діти відчули себе дослідниками, розробниками, програмістами. Були проведені різноманітні досліди, які дозволили дітям зрозуміти практичну сторону кожної шкільної дисципліни та їх взаємозв”язок.








