Учні 2-б та 1-а класів у період снігопаду та великих морозів вирішили підтримати малих пернатих. Для цього діти разом із своїми учителями змайстрували годівнички та повісили їх на шкільному подвір’ї, куди кожного дня будуть класти їжу для птахів.

Від Admin

Залишити відповідь