До 32 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті українських воїнів-інтернаціоналістів для учнів школи були проведені виховні заходи з переглядом відео та експозиції шкільного музею, а також обговорення питання війни та цінності людського життя.
А напередодні вшанування річниці адміністрація школи відвідала урочистий захід у Будинку Офіцерів, де вшановувалась пам’ять загиблих воїнів та вітали тих, хто пройшов жерло Афганської війни.


