Щороку 27 січня вшановується пам’ять жертв Голокосту часів Другої світової війни.
Учні та вчителі провели уроки пам”яті та перегляд експозиції у шкільній біблотеці.
Основним посилом виховного заходу була пам”ять і вшанування жертв Голокосту та недопущення подібного в майбутньому.

Від Admin

Залишити відповідь