Напередодні Дня Збройних Сил України та Дня Волонтера лідери учнівського самоврядування “МІСТ-М” спеціалізованої школи №91 з поглибленим вивченням інформатики Шевченківського району міста Києва Каріна Андрійчук та Кирило Закревський привітали Голову Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Олега Олександровича Гарягу.
Учні подякували за активну громадянську позицію, підтримку волонтерських проектів та передали Грамоту за підписом командувача об”єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка. До відзначення Дня Гідності і Свободи у ЗЗСО #91 відбувся урочистий захід, на якому активних учнів, батьків та вчителів також було нагороджено Грамотами за активну волонтерську діяльність.
Олег Олександрович Гаряга запросив учнівських лідерів до свого кабінету та показав їм свій міні-музей із пам”ятними подарунками від українських бійців зі Сходу України за волонтерську діяльність та шефську підтримку.
Також діти побажали здоров”я, натхнення у громадській роботі та висловили надію на подальшу дружню співпрацю з метою розвитку нашої держави.