Шановні батьки майбутніх першокласників!

На виконання наказів Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) від 27.05.2020 № 86 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», від  25.05.2020  № 83 «Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти м. Києва та режиму робот після зняття карантинних обмежень» та з метою організованого прийому дітей до перших класів заклади загальної середньої освіти Шевченківського району м. Києва з 01 червня 2020 року розпочинають прийом заяв до 1-х класів.

З 01 червня 2020 року заклади освіти району поновлюватимуть освітній процес із дотриманням положень Регламенту підготовки до відновлення освітнього процесу та за умов послаблення протиепідемічних заходів на території міста Києва, а саме: приймають управлінські рішення, складають графіки роботи педагогічних працівників, організовують належні санітарно – гігієнічні та протиепідемічні умови прийому документів від батьків (осіб, які їх замінюють), уточнюють наявність вільних місць у 1-х класах, вносять зміни з подальшим оприлюдненням на офіційних веб – сайтах та інформаційних стендах закладів освіти графіків прийому документів, відпрацьовують варіанти безпечних локацій (у будівлі закладів освіти, внутрішніх двориках, шкільних стадіонах), інформують батьків про зворотній зв’язок, за допомогою якого відбуватиметься попередній запис для подачі документів щодо зарахування дітей до закладів освіти тощо.

На  шкільних сайтах та інформаційних стендах оприлюднено  інформацію щодо подачі документів: дата та час прийому документів; прогнозована кількість перших класів та кількість місць у них; документи, які необхідно подати для зарахування дитини до першого класу.

Отже, починаючи з 01 червня 2020 року просимо батьків зателефонувати до закладів освіти та записатись на зручний час.

Контактні телефони шкіл, електронні адреси оприлюднено на сайті управління освіти (http://www.shevruo.gov.ua/, розділ «Дай руку, першокласнику!») та сайтах закладів освіти.

Заяви щодо зарахування дітей до перших класів та документи прийматимуться закладами освіти протягом місяця з 01 червня по 01 липня 2020 року.

Шановні батьки!

Зважаючи на зазначені вище обставини та попередню узгодженість дій, просимо не створювати ажіотажу та скупченості людей під час прийому. Також просимо виявити відповідальність та приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоров’я, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скринінгу та інших обмежувальних заходів.

Спільно та за умов взаєморозуміння ми зробимо цей процес керованим та якнайшвидше спрямованим на те, щоб ваша дитина вже у вересні стала щасливим першачком.

Управління освіти