Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів (на виконання Протоколу засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій “Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)” від 11.03.2020 року №09-30.
Серед іншого:
З 12 по 31 березня 2020 року тимчасово обмежено освітній процес у закладах загальної середньої освіти.
Наказ №66 від 11.03.2020
У навчальному закладі буде запроваджено дистанційне навчання. Слідкуйте за новинами на сайті.
