14 лютого учнівське самоврядування школи 91 започаткувало нову традицію – привітати велику родину навчального закладу з Днем закоханих.
Ніжні та зворушливі валентинки,смаколики, привітні слова з побажанням щастя, миру, любові- так вранці вітали учнів, батьків, педагогів десятикласники та милі третьокласниці.
Особливою подією відзначився цей день: конкурс на найкращу валентинку, креативну, оригінальну, вишукану.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце-Єгерші Ліза (11клас),
2місце-Іванова Маша ( 7-А клас),
3 місце-колективна робота учнів 10 класу.

Учасники отримали нагороди та солодощі.
Листівки, зворушливі привітання членами гуртка «Пошук» при шкільному музеї 40-Армії “Дороги,опалені війною” були передані Київській спілці ветеранів Афганістану як знак шанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виводу військ з республіки Афганістан.
Подія відбулася в приміщенні Камінної зали музею Київської фортеці (Косий канонір), де розгорнута виставка “Афганський спомин”.
Символічно звучать слова Ліни Костенко:  “Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!”