8 лютого учні 8-11 класів школи відвідали з екскурсією шинний завод «ROSAVA» та Замкову гору  в Білій Церкві.

Заводу в цьому році виповнюється 45 років. Продукція «Росави» зараз іде  приблизно в шість десятків країн світу. В першу чергу це країни Євросоюзу, а також в Північну Америку та  до країн СНГ.

Екскурсію проводили фахівці заводу, зокрема  інженер – технолог заводу Оксана Вікторівна. Учні побачили територію заводу, цехи виробництва, познайомилися з технологією виробництва шин для легкових автомобілів, дізналися про повний цикл виготовлення продукції , починаючи із розробки та виготовлення спеціальних гумових сумішей і до останнього етапу циклу виробництва шин – вулканізації.

Після відвідування заводу школярі разом із екскурсоводом прогулялися Замковою горою та відвідали новозбудовану Білу церкву( храм).