безпечна їжа від приготування до споживання
Відповідно до листа Головного управління Держпромспоживслужби в м.Києві від 19.12.2019 №05/2/22347, у якому надаються дані про кількість випадків спалахів гострих кишкових інфекцій у місті Києві за 2019 рік та рекомендації щодо профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь у навчальному закладі було проведено санітарно-просвітницькі заходи.
09 січня 2020 року на розширеному засіданні педагогічної ради ЗЗСО №91 із залученням батьківської громадськості було розглянуто питання профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед учасників освітнього процесу у темі ілюстрованої доповіді “Етикет харчування: безпечна їжа від приготування до споживання” (доповідач – заступник директора з НВР Мотишина Ірина Миколаївна). Педагогічномау колективу школи було показано презентацію, яка містила основні положення доповіді та пізнавальний відеоролик.
Прийнято рішення по завершенню канікул провести виховні заходи, бесіди та уроки з основ здоров”я, де цю ж інформацію буде показано дітям.