18 жовтня 2019 року у 91-й школі відбувся вже традиційний захід, який дозволяє батькам першокласників Нової української школи не просто зазирнути на урок, а бути його активним учасником і разом зі своєю дитиною прожити один день із життя сучасного школяра.

Сьогоднійшній захід відкрив двері для батьків традиційною вранішньою зустріччю “В цьому класі друзі всі – я і ти, і ми, і ви”. Перший урок вчителям початкової школи допомогли провести шкільна офіцер поліції Грицюк Руслана Миколаївна та учні-старшокласники, які розповіли про безпеку на дорозі і практивчно продемонстрували основні дорожні знаки, які необхідно знати дітям, а також провели цікаву спортивно-розвиваючу руханку для батьків і дітей. Також батьки мали змогу поговорити зі шкільним психологом Рашковською Ілоною Владиславівною та переглянути фотогалерею “Шкільні миттєвості” за участі своїх дітей. Третій урок був присвячений підприємництву і виготовленню прототипу льодяників за участі мами-підприємця пані Юлії. Також батьки відвідали уроки з англійської мови “Funny colorful numbers”. Також батьки мали змогу похарчуватись гарячим сніданком у шкільній їдальні.

Один день із життя НУШ – це гарна можливість батькам краще зрозуміти своїх дітей та вчителів, і запорука майбутньої співпраці усіх учасників освітнього процесу.