15 жовтня учні 8-А та 8-Б класу  в рамках вивчення мистецтва Київської держави та візантійського стилю завітали з екскурсією до Національного заповідника Софія Київська.

Учні дізнались  про історичні події героїчної билинної доби Київської Русі, доби Володимира Великого і Ярослава Мудрого. Вразив  сам Софійський собор, який зберігає чудову давню архітектуру і найповніший у світі ансамбль оригінальних мозаїк і фресок ХІ ст. – 260 кв. м мозаїк і 3000 кв. м фресок, які   є  справжніми шедеврами світового мистецтва. Велич і неповторна краса Св. Софії створили їй славу справжнього чуда світу. Софія дає нам знати, якими були наші предки і якими ми мусимо бути. Для цього вона збережена Богом і людьми.