Гарною традицією на у школі стало проведення спортивних змагань на свіжому повітрі, які приурочені до 14 жовтня – Дня українського козацтва та Захисника України.

Цьогоріч не став виключенням. І між учнями 6-7 класів було проведено змагання з фізичної витривалості, активності і спритності “Веселі козачата”. Дівчата і хлопці кожної з команд показали не тільки гарну фізичну підготовку, а й продемонстрували високий командний дух і щире бажання перемоги.

А приємним бонусом для учасників і вболівальників став виступ козаків Школи бойового гопака, які показали всю силу і вправність українських традицій у сучасному світі.

Тож щиро дякуємо вчителю фізичної культури Наталі Вікторівні Бордюговій за ідею та реалізацію, учням 11 класу за суддівську підтримку та всім учасникам і вболівальникам і бажаємо й надалі нарощувати свій фізичний та інтелектуальний потенціал.