02 жовтня 2019 року, напередодні Дня українського козацтва та Дня Захисника України учасники патріотичного гуртка “Пошук” разом із керівникомгуртка Тетяною Миколаївною Легкодух відвідали фотовиставку “Славетні епохи України” у приміщенні національного історично-архітектурного музею “Київська фортеця”.

Діти мали можливість ознайомитися з фотографіями різних подій українського війська, послухати промови українських військовослужбовців, які своїм прикладом дорводять, що справжній патріотизм і любов до Батьківщини – це не прості слова, а щоденна кропітка і, часто сповнена ризиків, праця, але по-іншому вибудувати міцну державу неможливо.

По завершенню урочистостей дітей було запрошено скуштувати “польву” солдатську кашу.