04 жовтня напередодні Дня Вчителя учні 11 класу мали можливість приміряти на себе дорослий образ і один день відчути себе справжніми вчителями. Серед одинадцятикласників було обрано директора школи (Вероніка Багрій), заступників директора (Діана Петрасюк, Софія Циктіч та Марія Огнева), які протягом дня слідкували за безперебійною роботою усіх структрних підрозділів школи: контролювали освітній процес, перерви і дозвілля учнів, харчування та роботу шкільної їдальні. Окрім того, випускники протягом тижня підготувались до уроків і завітали до учнів 3-10 класів на всі навчальні предмети.

По завершенню Дня учнівського самоврядування було підведено підсумки дня. Учні поділились враженнями від “робочого” дня. Загальним підсумком було визнання важкості і багатовекторності щоденної праці вчителів, за що діти висловили їм подяку і своє захоплення. Адміністрація школи солодкими подарунками відмітила працю своїх “учнівських двійників” і побажала дітям зробити в майбутньому правильний життєвий вибір, який повністю реалізує їхній потенціал.