Хрестик, гладь, мережка, червона і чорна, блакитно-жовта, різнокольорова – вона така яскрава, автентична, самобутня, вона – наш символ і оберіг, вона класична і сучасна, завжди стильна і оригінальна, вона – українська вишиванка. Будуючи свою державу і відроджуючи національні традиції, 16 травня стало символічним святом – Днем української вишиванки.

Підтримуючи добру традицію, учні, вчителі та батьки прийшли в цей день до школи у вишиванках. Різнобарвність кольорів, величезна кількість орнаментів з усіх регіонів України, строкатість і несхожість кожного вбрання на дівчатках і хлопчиках, чоловіках і жінках нагадували казковий сад вишитих квітів.

16 травня у школі відбулась державна підсумкова атестація у 4-А класі, учні 7-Б класу відвідали музей Лесі Українки, учні 1-х класів НУШ вивчали українські вишиті орнаменти, решта учнів зі своїми батьками і вчителями робили яскраві фото у національному вбранні.

Тож бажаємо, щоб українська вишивка і той символічний зміст, який у ній захований надійно увійшла в життя кожного нашого громадянина і впевнено стала гордістю кожного українця і українки!