Напередодні святкових вихідних актова зала школи стала схожою на справжній зоряний небосхил, адже там зібралися зірочки освіти, науки, творчих конкурсів та спортивних досягнень, які разом зі своїми вчителями-наставниками протягом навчального року представляють навчальний заклад у районі, в місті та на рівні держави.

Підсумком декади “Науки, методики, досягнень” став уже традиційний святково-концертний захід “Гордість і надія 91-ї школи 2019”, де до нагородження медалями, кубками, грамотами і дипломами стали відмінники навчання, спортсмени, танцюристи, юні науковці школи та їх творчі креативні вчителі.

Цього року свято пройшло під гаслом співпраці минулого і майбутнього, яких назавжди об’єднала шкільна сім’я, адже номінантів нагороджували золоті та срібні медалісти минулих років, які своїм уже дорослим прикладом ще раз довели, що знання – це запорука гарного та успішного майбутнього (Богданова Тетяна – 1983, Широка Марина – 1999, Оскаленко Костянтин – 2004, Савченко Ірина – 1998, Масенко Вероніка – 2017, Шевчук Анжеліка – 2017).

Традиційно до участі у святі були запрошені представники батьківської громадськості, а урочисті моменти були підкреслені вокальними і хореографічними талантами наших учнів. Тож свято вийшло сімейним і душевним. А нам залишається побажати подальших творчих, наукових і естетичних досягнень нашим учням і вчителям-наставникам і щорічного збільшення плеяди успішних номінантів.