Найбільша розкіш у світі – це розкіш людського спілкуванняю

Антуан де Сент-Екзюпері

18.04.19 вчителями англійської мови в рамках методичної декади, в школі було організовано та проведено “Уроки країнознавства з Ендрю Сомервілем”.

Спілкування з носієм англійської мови, тобто з корінним жителем або людиною, яка довгий час проживає в англомовній країні, вільно володіє мовою на всіх рівнях, так як використовує її повсякденно, допомагає подолати мовний бар’єр. Таке спілкування можливе при наявності хоча б розмовного рівня володіння іноземною мовою. 

Незвичайна практика вивчення англійської мови викликала масу емоцій. Учні могли безпосередньо поспілкуватися з викладачем з Англії – Andrew Somervill по Skype.

Серед учнів 7-их класів був проведений Skype-урок по темі “British Royal family”. Діти дізналися нову цікаву інформацію, відповідали на питання містера Ендрю, виконували завдання.

Старшокласники теж спілкувалися з Ендрю Сомервілем за темою “Discover America” – про міста Сполучених Штатів Америки, про визначні місця Каліфорнії, про те що саме відвідати під час подорожі.

Дітям було цікаво. Мотивація учнів підвищилася. У багатьох виникло бажання відвідати Великобританію та США, з метою вивчення мови та щоб на власні очі побачити країни, мова, яких вивчається.