Гарною традицією у нашому навчальному закладі стало проведення Дня відкритих дверей для майбутніх школярів та їх батьків. Не виключенням став і цей рік, хоч офіційний прийом документів до першого класу стартував 4 квітня.

6 квітня двері школи переступили батьки майбутніх першокласників та самі герої – випускники садочків і всі ті, хто через декілька місяців сяде за парти нової української школи.

У цьому році гостей чекали п’ять робочих локацій, а саме кабінети майбутніх перших класів: Казковий світ і Острів пригод, де дітей зустріли їх майбутні перші вчителі: Крисіна Яна Володимирівна і Колесник Валентина Михайлівна. У дослідницьких кабінетах дітлахи разом із наставниками робили цікаві досліди, які покликані пробудити інтерес до навчання і досліджень.

У Казковому світі діти зустрілись з веселими персонажами з відомих мультфільмів Діснея. Під час знайомства вони отримали чарівні палички з Міккі та Мінні Маус. Малеча весело танцювала разом з героями та проводила дослід – малювали на молоці. Острів пригод зустрів дітей загадками, розгадки яких дозволили отримати заохочувальні призи, а потім провести допитливі досліди з фарбами і олією. Після відвідування всіх локацій діти отримали медаль «Майбутній першокласник 91 школи».

А поки діти були зайняті з вчителями, батьків у діючому 1-А класі НУШ приймала адміністрація школи, де у яскравій і змістовній формі було дано відповіді на всі наскрізні питання, які цікавили батьківську громадськість.

Окрім того, бажаючі як діти, так і батьки разом із заступниками з навчально-виховної роботи мали можливість ознайомитися з приміщеннями школи: завітали до спортивних залів, бібліотеки, їдальні та актової зали.

Загалом захід пройшов у сімейній атмосфері дружби і взаєморозуміння, та завершився усміхненими обличчями дітей і жовтими смайликими-кульками у їхніх руках.