22 січня 2019 року уся осітня родина 91-ї школи (учні, педагоги, батьки) разом з усією державою відзначали 100-річчя з дня проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР в єдину соборну державу.

У школі були проведені патріотичні виховні години, де доступною для дітей мовою класні керівники розповіли про “першу незалежність України”, діти провелимасові флешмоби на коридорах школи під девізом “Візбмемося за руки у пам’ять про Акт Злуки”, а також усі учні були одягнені в одяг з елементами національної символіки та традиційної української вишиванки.

Зранку черговий клас та адміністрація школи зустрічали батьків, вітаючи їх зі святом та даруючи символічні національні стрічки-браслети, і брали коротеньке інтерв’ю у батьків, єдиним питанням якого було “Що для них є день Соборності України”.

Загалом день пройшов насиченим, патріотичним і возвеличеним.

Залишається лише побажати нам усім та нашій державі подальшої єдності соборності і консолідації для успішного завтрішнього дня і в пам’ять про тих, хто поклав своє життя на алтар держави!