Під час осінніх канікул учні 7–Б, 9-Б, 10 класів з класними керівниками Атаєвою Іриною Анатоліївною та Шинкаренко Людмилою Василівною побували на екскурсії у місті Запоріжжя.
Учні мали змогу прогулятись містом, відвідали острів Хортиця та були присутні на виставі справжніх Запорізьких козаків.
Школярі дізнатися про традиції і побут запорожців, побачили зброю і предмети побуту, що використовували в традиційних козацьких промислах, ознайомились з принципами будівництва січей. І саме тут, на Хортиці, отримали унікальну можливість зануритись у зовсім іншу історичну епоху і навіть трохи відчути себе козаками…
І місто- велетень, і острів Хортиця, і козацьке поселення на Січі, і музей ретротехніки – все залишиться в пам’яті школярів.
Після подорожі кожен відчув гордість за свою славетну історію, за свій волелюбний та мужній народ.