З 21 по 25 травня напередодні літніх канікул традиційно відбувся весняний Тиждень з безпеки дорожнього руху, коли учасникам освітнього процесу було проведено інструктажі, тематичні лекції з питань безпеки на дорозі та серед учасників дорожнього руху.

21 травня 2018 року було проведено єдиний урок на тему «Безпека на дорозі – безпека життя». Для учнів 5-7 класів було проведено зустріч зі шкільним поліцейським Орлюком Іваном Михайловичем, який дав практичні поради безпечної поведінки учасникам дорожнього руху. Учні молодшої школи вчили правила дорожнього руху у формі гри. Вихованці образотворчого гуртка «Мальви» зобразили безпеку дорожнього руху за допомогою фарб та олівців та подарували тематичні роботи до шкільної виставки. Учні 10-11 класів на уроках Захисту Вітчизни відпрацьовували навички першої долікарської допомоги. Протягом тижня на виховних та класних годинах класні керівники за допомогою лекційних та відеоматеріалів нагадали учням про правила поводження на дорозі, в метрополітені, катання на велосипедах, гіробордах та гіроскутерах, роликових ковзанах, самокатах тощо.