Продзвенів останній дзвінок для випускників початкової школи. Подорослішали,стали виваженими та серйозними,креативними та самостійними наші четверокласники. Вправно старалися здивувати своїх батьків,слова подяки висловлювали їм,вчителям,своїй школі. Пишалися дорослі своїми дітками,а перші вчителі Олександра Сергіївна та Марина Олександрівна раділи успішному завершенню першої стежини в Країиі знань своїх вихованців. Пригадували,як все розпочиналося,як старанно виконували домашні завдання з Тетяною Миколівною,як мандрували на екскурсії,як приймали участь в різних конкурсах та олімпіадах,а головне-навчилися вчитися,думати,дискутувати,швидко читати та вміло вирішувати класні проблеми. Тому подарунком для четверокласників від батьків стала екскурсія до Мамаєвоі Слободи. Тож побажаємо учням подальшого успішного шляху в Країні Знань.