22 грудня 2018 року напередодні весняних канікул до СШ №91 завітав шкільний поліцейський, колишній випускник Орлюк Іван Михайлович.

Охоронець порядку провів тематичні лекції-бесіди з учнями 6-х класів школи, які стосуються безпеки поведінки на дорозі, особливо в умовах погіршення погоди; про поведінку з незнайомими і підозрілими предметами та людьми; розглядались теми дитячого, соціального та домашнього насильства; кібер-булінг та інші питання, які цікавили слухачів.

Від Admin

Залишити відповідь