Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у засіданні педагогічної ради на тему:

У новорічний день зими

Зібрались на розмову ми –

Серцями щирі, заповзяті.

Є місце всім у нашій хаті.

Шукаймо в людях доброти,

Мов скарби, що давно забуті.

Щоб сущу стежку віднайти –

До себе,

До людської суті.

М.Сингаївський

Форма проведення:                                   різдвяний вернісаж педагогічних ідей

Час і місце проведення:                            9 січня 2018 року

12-00,  актовий зал (різдвяна галявина)

Регламент:    доповідачу – до 15 хв.

виступи – до 20 хв.

інформації – до 3 хв.

Хід засідання педради

Протокольна частина

Порядок денний:

І. «Влітку без діла сидіти – взимку хліба не мати».

Інформація щодо виконання рішень попередньої педагогічної від 01.11.2017 року

Кривко Н.В., секретар педради (помічник Чародійки)

ІІ. «Скарбничка досягнень»

Доповідь Горловська А.Г., заступник директора з НВР (Чародійка)

ІІІ. Запрошуються члени педагогічного колективу для участі у вернісажі.

1. Від творчого вчителя до творчого учня (квест від методичного обєднання вчителів початкової школи).
  2. 2. Новій школі – новий Закон ( «Горішок знань» від суспільно-гуманітарної кафедри.
  3. Удосконалення навчального процесу – атмосфера взаємодії, пізнання та співпраці ( «Мереживо успіху» від кафедри математики, інформатики, фізики).

1. IV. Проект рішення педагогічної ради (Пропозиції в торбинку до Діда Мороза)

1. V. Різне