19 грудня 2017 року в день Святого Миколая трапляються дива, а також в цей день прийнято дарувати тепло, допомагати ближнім і нести радість людям. Тому нинішнього року добра традиція благодійництва в СШ №91 продовжилась.

Учні школи спільно з дирекцією, учнівським активом та представниками батьківського комітету завітали до лікарні інституту травматології та ортопедії з солодощами, подарунками та теплими словами, які були зібрані та підготовлені шкільною родиною.

У палати, де лікуються хворі діти та воїни АТО заходили янголи та Святий Миколай, даруючи подарунки, залишаючи радісні емоції і побажання найшвидшого одужання.

Такі заходи стали доброю традицією у школі, які вчать співпереживати чужому болю, допомагати ділом та словом, розвивати в дітях почуття благодійності.