23 листопада 2017р. у спеціалізованій школі № 91 відбувся  єдиний День інформування трудових колективів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В цей день ми не можемо не згадати події та героїв , які навічно викарбуються у свідомості української нації .

Для учнів початкової школи було проведено екскурсії в шкільному музеї «Дороги , опалені війною», а саме експозиції «Вони прилетять ангелами з небес…» Діти схилили голову в хвилині мовчання, вшановуючи подвиг цих мужніх і світлих людей, які прагнучи кращого для своєї Батьківщини – віддали життя.

Учні середньої та старшої школи разом з класними керівниками підготували та провели уроки – реквієми «Це наша Пам’ять,  наша Гордість, Гідність, Совість…»