Екскурсія Чернівці-Хотин-Кам’янець-Подільський! З метою вивчення історії та культури України у період осінніх канікул учні 10 класу СШ 91 відвідали одні з найкрасивіших міст України! Першою зупинкою нашої екскурсії було чарівне місто Чернівці. Історія міста бере початок з глибини віків. Першу офіційну згадку історики знайшли ще у грамоті молдавського господаря Олександра І Доброго,яка була видана львівським купцям 1408 року. Справді, коли здійснюєш пішохідну прогулянку містом – відразу ж відчуваєш його таємничу давню історію. Екскурсію розпочали з відвідин Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича. Діти були захоплені красою будівлі Університету, в минулому Резиденції Буковини і Далмації». Не дарма це місто свого часу називали “маленьким Парижем”. Другою зупинкою нашої екскурсії було місто Хотин. Це місто-фортеця, яке розташувалося на узбережжі р. Дністер. Фортеця вразила нас своїми неприступними мурами та надзвичайними краєвидами. Побувавши там, ми ніби поринули у Середньовіччя. Останньою зупинкою нашої екскурсії був Кам’янець – Подільский. Там ми прогулялися вуличками старого міста, відвідали католицьку церкву, Ратушу та знамениту фортецю, що відноситься до Семи Чудес України. Діти залишилися задоволені екскурсією!!!