27 жовтня 2017, напередодні осінніх канікул у спеціалізованій школі  91 відбулось свято Halloween по-українськи”

Діти дізнались про історію походження цього сучасного свята, дізнались про його традиції та символіку.  слов’ян є схожі традиції. Вони вважали найбільш енергетичним періодом час від Параскевої П’ятниці (27 жовтня) до Дмитрівської  батьківської суботи ( 5 листопада) . Та вірили, що в цей час душі померлих виходять із землі і бродять поміж живими . Після Свята Дмитрія Солунського земля нібито закривалася , і душі залишалися там аж до наступного року. Вважалося, що для того, щоб задобрити духів і налагодити з ними контакт, необхідно принести символічне пожертвування — винести на поріг будинку всілякі частування та ласощі. Діти напередодні Хелловіна традиційно вбираються в костюми всіляких потвор і містичних істот ,  а потім обходять родичів і знайомих, збираючи так звану «данину» — солодощі та здобу, викрикуючи при цьому фразу: «Солодощі або життя!».

Учні 5-11 класів  брали участь у веселих конкурсах, назви яких промовляють самі за себе: конкурс «Гарбузовий вибух», «Жахлива торбинка», «Чарівне яблуко», «Чаклунські танці», «Тринадцять», «Мумія». За перемогу у змаганнях  діти  отримували цукерки. На завершення свята   відбулись: дефіле, щоб всі могли роздивитись Хелловінське вбрання, та справжня Хелловінська фотосесія!