19.10.2017  6-ті   класи   спеціалізованої    школи    № 91       відвідали Національний музей Т. Г. Шевченка.
Діти були захоплені екскурсією. Адже деякі з них вперше побачили оригінали живописних і графічних робіт Т. Г. Шевченка, художників-сучасників, автографи поезій, фотодокументи.

Особливе враження справила на учнів невід’ємна  частина образотворчої спадщини Шевченка-художника.   За твори, виконані у техніці офорта, йому присвоєно звання академіка Петербурзької Академії мистецтва. Школярі  побачили й особисті речі Тараса Григоровича: мольберт, етюдник, гравірувальне приладдя, офортну дошку, ручки, олівці.

Про свої враження від екскурсії шестикласники  залишили запис у книзі відвідувачів і подякували екскурсоводу, який розповів їм про ще одну яскраву сторону таланту Великого Кобзаря.