Висловлюємо щиру подяку волонтеру Вадиму Володимировичу за маленьку радість, яку він доніс від нашої шкільної спільноти захисникам нашої країни.

Зичимо ім здоров’я, сили, мужності, а головне-повернутися додому живими та неушкодженими. Слава Україні! Героям слава!

Від Admin

Залишити відповідь