11  та 13 квітня 2017 року у спеціалізованій школі  № 91 відбулися музичний брейн- ринг «ДІАЛОГ МУЗИКИ ТА ІНШИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВ» та нетрадиційний урок музики за участю студентів з Китайської Народної Республіки.

Команди учнів 5-х класів змагалися між собою на кращі знання з музичного мистецтва. Учасники мали змогу продемонструвати свою спостережливість, увагу, пам’ять, знання,  фантазію, естетичний смак. Змагалися 4 команди: « Просто музика», «Знавці музики», «Музична скринька» та «Музиканти в білих мантіях». В запеклій боротьбі перемогла команда «Музична скринька».

Нетрадиційний урок музики за участю студентів з  Китайської Народної Республіки Факультету мистецтв Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбувся з учнями 6-Б класу. Діти мали змогу послухати національні пісні  у виконанні студентів з  КНР.