11 квітня 2017 року учні 8-10 класів спеціалізованої шкли № 91 взяли участь у VІ Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця», що традиційно відбувається на базі спеціалізованої школи № 23 Деснянського району міста Києва

Гра «Мистецька фортеця» побудована з використанням модульної системи навчання (операційного модуля). Модульний блок: «Художньо-естетична культура та мистецтво» складався з  модульних  елементів (станцій): «Джерело орфоепії», «Імідж пластики», «Техніка мистецтва», «Мистецтво музики», «Художня асоціатива».

Найбільших успіхів учасники нашої  команди досягли під час виконання конкурсних завдань у модулі  «Художня асоціатива» , а саме: Майстер-класів «Етюди» ; Виконанні конкурсних завдань на асоціацію, пам’ять фізичних дій, темпоритм, етюди.

Вітаємо переможців!