19 грудня учні спеціалізованої школи № 91 провели Свято Миколая та Благодійну акцію в інституті ортопедії та травматології

Вже шостий рік поспіль учні школи зустрічають День Святого Миколая не тільки чудовим святом, яке традиційно готують учні 3-х класів, а й Благодійною акцією в Інституті ортопедії та травматології.

Цього року добрий Святий Миколай прийшов з побажаннями любити маму й тата, діда, бабцю, сестру й брата, любити свій рідний край, не забувати добро, бути завжди чемними не тільки учням 91-ї школи , а й діткам та воїнам АТО, що знаходяться на лікуванні. Учні, вчителі та батьки нашої школи вже вкотре довели, якою може бути роль і власний внесок кожного у справу підтримки тих, хто потребує допомоги.

Посмішки, радісний настрій, віра у справжнє диво об’єднали всіх.

Отець Ігор , настоятель церкві при Інституті, відслужив молебен та побажав здоров’я, злагоди та миру нашим янголяткам та всім діткам .

Маленьким та дорослим пацієнтам Інституту ортопедії та травматології маленькі янголята на чолі зі святим Миколаєм подарували подарунки, зібрані шкільною громадськістю, та побажали скорішого одужання.