23 листопада 2016 року відбулися  традиційні  змагання по кульовій стрільбі першого (відбіркового, районного) етапу змагань «Снайпер столиці». Учасники змагалися у влучності стрільби з пневматичної гвинтівки, швидкісному розбиранні і збиранні навчального автомата АКМ та заряджанні навчальними набоями його магазину. Команда спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 91 (учні 11-А класу Петрашко Г. та Ілющенко О.) проявила себе на гідному рівні та впевнено захищала честь навчального закладу.

Вітаємо з перемогою учня 11 – А класу Ілющенка Олега, який під керівництвом викладача предмету Захист Вітчизни Яременко А. О. (молодшого лейтенанта запасу ЗСУ, заступника директора з НМР) посів І місце на етапі влучної стрільби і бажаємо надалі досягати успіхів та висот, не забувати, що запорукою будь-якої перемоги є наполеглива праця та сумлінні тренування!