24 листопада відбулося чергове засідання батьківської ради школи. На круглому столі обговорили питання харчування, підвели підсумки святкування 80-річчя навчального закладу, подякували активним участникам підготовки та проведення заходу, зустрілися з представником ТОВ “Дорога здоров’я”, розробили заходи щодо святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Від Admin

4 коментар до “Спілкування за чаєм”
  1. Доброго вечора!
    Спікування від слова “спікер”?
    До речі, після коми обов’язково ставиться пробіл, натомість після риски в слові “80-річчя” пробіл не ставиться, а підсумки в українській мові не підводять, а підбивають. Див.: Б. Антоненко-Давидович. Як ми говоримо.

  2. Здравствуйте! Разместите, пожалуйста, расписание о предметах и сколько часов отведено. Спасибо.

  3. Доброго часу доби і Вам. Розклад буде розміщено після початку другого семестру.

Залишити відповідь