З 10 по 13 жовтня 2016 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №91 проходив Тиждень початкової школи.

Тиждень початкової школи проходив згідно затвердженого плану. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення відкритих уроків та заходів. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

План Тижня початкової школи

Захід

Доки здоров’я служить, то людина не тужить

Відкриття Тижня початкової школи. Урочиста лінійка.

Відкритий урок з математики «Розвязування задач на знаходження четвертого пропорційного способом зведення до одиниці»

Виховний захід «Урок інспектора Петренка»

Тренінги «Здоров’я – джерело життя»

Виховний захід «Твори добро на радість людям»

Математичний квест

3-Б клас

ГПД 1-А

ГПД 1-Б

ГПД 2-А,Б

ГПД 4-А,Б

адміністрація

вчителі ШМО

Кулик М.О.

Алексеєвець К.С.

Крисіна Я.В.

Ковтяга Л.В.

Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий

Відкритий урок з математики «Число і цифра 6. Порівняння чисел у межах 6. Написання цифри 6»

Відкритий урок з природознавства «Осінні явища в житті людини»

Відкритий урок з математики «Розв’язування задач на дві дії. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання»

Конкурс малюнку на асфальті «Моє рідне місто – мальовничий острівець на Землі»

Зустріч з письменником А.Кокотюхою

Виховна бесіда «Рідним домом хай буде наш клас»

1-Б клас

2-А клас

2-Б клас

4 – А

ГПД 1-А

Хмільова Ю.А.

Крисіна Я.В.

Колесник В.М.

вчителі та вихователі ШМО

Зброцька О.М.

Не кажи – не вмію, а кажи – навчусь

Робота у майстерні «Чарівний листочок»

(виготовлення поробок з осіннього листя)

Виготовлення подарунків для воїнів АТО

Виховний захід «Український рушник – витоки нації»

ГПД 3-А,Б

Юсик Т.М.

Без сім’ї немає щастя на Землі

Батьківський день.

Відкритий урок з основ здоров’я «Про корисні та шкідливі звички»

Відкритий урок з української мови «Слово. Значення слова. Повторення і узагальнення знань про лексичне значення слова»

Круглий стіл. Духовна бесіда з отцем Петром з Золотоверхого Михайлівського собору «Хто є справжній захисник»

Спортивні змагання серед учнів 3 класів

Виховний захід «Козацькому роду нема переводу»

Веселкова вікторина до Дня захисника Вітчизни

Підсумок «Овації найкращим»

Закриття Тижня початкової школи

3-А клас

4 – Б клас

4 – А клас

3 – А,Бкласи

ГПД 4 – А,Б

ГПД 1 – А

1- 4 класи

Нефьодова О.С.

Зброцька О.М.

Лобас Н.Г.

Головко Л.Ю.

вихователі ШМО

Відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти познайомилися з планом проведення.

Пройшли цікаві відкриті уроки, на яких учителі показали різні форми і методи роботи з учнями, завдяки яким розкривали потенціал кожної дитини.

Активну участь брали учні початкової школи у творчій майстерні «Чарівний листочок», де створили цікаві вироби з осіннього листя. Це сприяло формуванню інтересу до створення композиції, розвивало сприймання кольорів. Учні продемонстрували художнє мислення та фантазію. Дитячі поробки – це відображення гарного настрою , творчого мислення та фантазії.

Виставка творчих робіт «Чарівний листочок»

У рамках батьківського дня було проведено майстер-клас з виготовлення вітражів у 3-Б класі, де батьки учнів вчили створювати орнаменти та сюжетні композиції на склі та скляних виробах.

Під керівництвом учителя фізичної культури Лобас Н.Г. відбулись спортивні змагання серед учнів

3- А та 3-Б класів «Показати хочем нині, як колись на Україні веселились козаки, наші прадіди й діди».

Першокласники взяли участь у веселковій вікторині до Дня захисника Вітчизни, яку провели батьки.

Святом «Чарівна осінь», яке підготувала та провела учитель 2-А класу. зі своїми учнями, закінчився Тиждень початкової школи.

Діти із задоволенням провели цей тиждень.

Закриття Тижня початкової школи відбулося на урочистій лінійці «Овації найкращим», де учні були нагороджені